هورتاب نوین کام ؛ شرکت توزیع و فروش تجهیزات مصرفی پزشکی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت
فروش و تامین تجهیزات پزشکی
 

تلفن مشاوره 

02188507056
 

آدرس

تهران خیابان شهید بهشتی

درباره ما

درباره شرکت هورتاب

امروزه با توجه به گستردگــی منابع اطلاعاتی و تنـوع محصولات و از طرف دیگر محدودیــت زمان و منابع مالــی، وجود بهترین برنامه، راه رسـیدن به بهترین آینده را هـموار می کند. با توجه به افزایــش میانگیـن سنی کشور و تغییر الـگوی زندگی به شکل صنـعتی و مدرن، اهمیت سلامتـی و نقش آن در توسعه پایدار فردی و اجتماعــی بیش از پیش احساس می شود و وجود یک برنامه مدون سلامتی، نیل به این هدف را آسان و کم هزینه می سازد

تأمین تجهیزات مصرفی

تأمین کننده تجهیزات مصرفی پزشکی
سابقه فعالیت ما در زمینه تأمین کننده تجهیزات مصرفی پزشکی بیش از 20 سال است. این بدان معنی است شرکت هورتاب نوین کام کلیه نیازهای تجهیزات مصرفی پزشکی بیمارستان، درمانگاه و کلینیک تخصصی را تأمین می کند. 

تجهیزات پزشکی بیمارستان

تأمین کننده تجهیزات پزشکی بیمارستان و درمانگاه
شرکت هورتاب نوین کام تأمین کننده تجهیزات پزشکی بیمارستان و درمانگاههای دولتی و بخش خصوصی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تأمین کننده تجهیزات پزشکی در 9 استان بزرگ ایران

تجهیزات پزشکی کلینیک

تأمین کننده تجهیزات پزشکی کلینیک تخصصی
تجهیزات پزشکی هورتاب مفتخر است که با سابقه ی 20 سال خدمت صادقانه در حیطه ی تجهیزات پزشکی، امروزه در تمامی زمینه های پزشکی از جمله تجهیز بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها، مطب ها و حتی تامین تجهیزات پزشکی بیمار در منزل در اختیار هموطنان عزیز کشورمان است.

فروش تجهیزات پزشکی ـ شرکت هورتاب , تجهیزات پزشکی ـ تأمین کننده تجهیزات پزشکی

شرکت هورتاب نوین کام با بیش از 20 سال سابقه درخشان مدیران خود در صنعت تهیه و توزیع محصولات پزشکی در حال حاضر در خدمت فعالان محترم در زمینه تجهیزات پزشکی میباشد. این شرکت در تلاش است با ارائه محصولاتی با کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و با رعایت اصول مشتری مداری ،پشتیبانی و خدمات موثر گامی نوین در جهت ارتقا سلامت و بهداشت جامعه بردارد.

ارتباط با ما

  • آدرس :تهران خیابان شهید بهشتی خیابان خلیل حسینی کوچه آریا وطنی پلاک 46 طبقه دوم واحد 4
  • Phone: + 98 (21) 88765753
  • Email: info@hurtab.com